Dnia 2013-03-12 o godz. 16:42 ~nwa napisał(a):
> czy rozwiazanie umowy z doradca z ktorym wspolpracowali od
> 2011 oraz widoczne usuniecie obecnego prezesa w dal
> zastanawia co poniektórych ?
ciekawe, że kiedy spolka
> zaczyna sie rozwijac w innym kierunku, bardzo
> perspektywistycznym moim zdaniem robią porządki na całego..
>
macie jakies wnioski?
tylko ta współpraca z doradcą doprowadziła kurs do dna!!
Ktoś chce mieć wszystko po swojemu poustawiane
a co z tego wyjdzie okaże się niebawem