Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,80 zł , zmiana od tamtej pory: -1,58%

Porownanie wskaznikow w branzy

Zgłoś do moderatora
Jakie wnioski moga sie nasuwac po analizie porownawczej Olewni Polskich i Polskiej Grupy Odlewnieczej?
Chodzi mi przede wszystkim o c/z, c/wk i strukture akcjonariatu. Mi wychodzi, ze albo Odlewnie Polskie powinny kosztowac 6PLN, albo cena PGO powinna spasc do 4PLN. Ale nie analizowalem PGO dokladnie. Jezeli ktos zna spolke, to prosilbym o komentarze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 1,08% 3,74 2020-04-07 16:36:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.