Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,68 zł , zmiana od tamtej pory: -0,92%

Porada dnia.Jak mieć dywidendę 10 % na Marvipolu ?

Zgłoś do moderatora
Jak mieć dywidendę 10 % ? Proste kupujemy Marvipol po 8,70 zł.I sprzedajemy akcje po 9,50 zł.A że będą po 9,5 zł to PEWNE.I tak oto mamy 10 % naszej ,,dywidendy,, za posiadanie akcji.To najlepszego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MARVIPOL 0,00% 8,60 2021-07-29 17:00:00