Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,74 zł , zmiana od tamtej pory: -1,60%

Re: Porada dnia.Jak mieć dywidendę 10 % na Marvipolu ?

Zgłoś do moderatora
Widać jaki jest poziom i stan wiedzy inwestorów w Polsce . To się wymyka wszelkim regułom giełdowej przyzwoitości . To jest chyba Mongolia lub Bangladesz . Proszę zauważyć , że kiedy niedawno OPTEAM dawał 50% dywidendy prawie nikt nie brał tych akcji , bo ktoś rzucił hasło ,że to wydmuszka . Dzisiaj te akcje rosną . A dywidenda mogła być darmowa . I nikt tego nie chciał . To co Wy szanowni inwestorzy potrzebujecie , chyba tylko umartwiania się nad swoimi stratami . To jest ta właśnie nasza rzeczywistość . Co do Marvipolu , myślę że jest to długodystansowiec . On i tak wbrew pogardy dla niego przez pewną grupę inwestorów swoje zrobi . To tylko kwestia czasu , bo prawda o firmie zawsze zwycięży z wmawianym nam fałszem .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARVIPOL 0,00% 8,60 2021-07-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.