Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,00 zł , zmiana od tamtej pory: -31,06%

Polskie Beyond Meat

Zgłoś do moderatora
link 

Jak oceniacie raport? Mi brakuje kilka rzeczy. Między innymi wyceny porównawczej.
Przy Bayond Meat, prezentuje się Bio Planet bardzo okazale, akcje wydają się w stosunku do polskiej branży spożywczej tanie, nie mówiąc już do EKO branży na innych wiedzę rynkach.

P/E Bayond Meat - 4902
link

P/E Bio Planet - 26,8 ( przed wynikami za 4Q - już w piątek)
link

AMERYKAŃSKI ODPOWIEDNIK JEST 182 X DROŻSZY

Kurs BIP zostanie wymnożony.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOPLANET 1,25% 32,40 2021-10-25 16:15:21