Ruszył nabór do II edycji, miliardy złotych na drogi kolej i budynki w roku 2022 ogromna większość projektów będzie realizowana
z I edycji
Jeżeli a śmiem twierdzić , że na pewno pachołki brukselskie zrobią przelew z programu odbudowy dla Polski to kolejne miliardy w gospodarkę
Jestem bardzo spokojny jeżeli chodzi o wyniki Bowim w 2022 roku czego i szanownym adwersarzom życzę w 2022 roku