wszystko to free prawda moim zdaniem obawa umiejacych liczyc to niska dywidenda okolo 15 proc czyli wyjdzie ok 1 zl a reszta pojdzie na niekoniecznie trafione inwestycje ktore w perspektywie lat moga byc srednio oplacalne bo hossa na stali moze sie skonczyc np plany przejecia jakiejs mniejszej huty moga byc zabojcze przy cenie enrgii