Wyjaśnijcie proszę.
"...Planu Połączenia, który zostanie podpisany w terminie najpóźniej do dnia 30 czerwca 2020 roku."
"Strony ustaliły, że będą negocjowały na zasadzie wyłączności w zakresie przeprowadzenia Połączenia w okresie do dnia 30 września 2020 roku"
Co ma jedno do drugiego? I pytanie jeżeli chodzi o wentualna kolejną emisję przy połączeniu, ("DIGITAL wyemituje akcje zwykłe na okaziciela serii I w ilości ustalonej w Planie Połączenia i o wartości nominalnej aktualnej na dzień sporządzania Planu Połączenia"), czyli mam rozumieć że takowa na 100% będzie?