Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 809,09%

Pojawiły się zaległe raporty...

Zgłoś do moderatora
...Czy notowania zostaną odwieszone???
Z jednej strony tak z drugiej nie gdyż spółka jeszcze nie opublikowała raportu biegłego rewidenta za 2019 r.
Zapraszam do dyskusji.
Tutaj ważny będzie 2 kwartał, czy spółka wkońcu zaczęła wychodzić na prostą. Wszystko wskazuje na to, że kapitały własne powinny wyjść na plus po zaktualizowaniu zobowiązań i umorzeniu ponad 10 mln zł :)
Pożyjemy, zobaczymy. Fakt jest jeden. Otwarcie będzie grubo ponad 1000% :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36