Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 809,09%

Re: Pojawiły się zaległe raporty...

Zgłoś do moderatora
Spółka nie posiada jeszcze opinii biegłego dotyczącej wskazanego wyżej sprawozdania, w związku z tym Zarząd dopuszcza możliwość korekty danych w dokumencie po otrzymaniu opinii biegłego.
Ale tak czy siak wkońcu te notowania odblokują :) I to muszą zrobić przed WZA tak więc opinia na dniach. W międzyczasie raport za drugi kwartał i może przewidywane przychody i zyski w najbliższych latach.
Tutaj i tak kurs szybko nie wystartuje bo otwarcie będzie w okolicach 0.5 zł co daje około 1000% wzrostu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.