Forum Giełda +Dodaj wątek

pogadajmy......o obrotach...

Zgłoś do moderatora
dzisiaj wyraźny ruch spekuły,nie wszyscy zdążyli rano więc ładowali i ciągnęli w dół....przecież sprzedaż za 1.37-1.45 to ponad bańka w tym obrocie......a infa o Patrowiczu czy o przejęciu....to podsyca,ale wiadomo,że spółka jest na minimach....tak jak rok temu o tej porze na wiosnę--250 grosików albo i lepiej do końca marca...pozdrawiam i radzę nie słuchać durniów tylko kierować się własną wiedzą i instynktem....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE -6,06% 6,20 2022-09-30 12:57:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.