Jak w temacie, nie rozumiem obecnie sprzedających, obecnie jesteśmy bliżej mety niż kiedykolwiek, a Wy sprzedajecie? Nawet jeśli będzie przesunięcie to o ile? Miesiąc, dwa, może trzy? Do tego bacteromic w połowie roku. Rozumiem, że są osoby liczące na odkupienie po ewentualnym negatywnym info, ale od kogo chcecie odkupić? Słabe ręce oddają właśnie teraz, jak ktoś ma jaja to teraz nie sprzedaje i nie sprzeda po ewentualnym infie o przesunięciu.