Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: 0,36%

Podziękowanie za Bytom.

Zgłoś do moderatora
Cóż w nadziei na zysk wynikający z połączenia kupione po 3.12 zł ... w pon z ponad 12% stratą sprzedana całość po blisko 5 miesiącach zabawy...

Wszystko przerzucone na TEN (TSGames) i co? :-)

Od poniedziałku ponad 20% do przodu, a z tego co widzę, spółka dopiero się rozpędza.

Powiem tak siedziałem na Bytomiu jak rosło 11Bit, siedziałem jak rosło PlayWay.... żeby dostać tutaj głupie 20-30% więcej.

Nigdy więcej. Olejcie to, ucieknijcie jak możecie niech się spólka, która ma gdzieś informowanie akcjonariuszy bawi sama, giełda jest do zarabiania.

Pozdrawiam i tym co zostaną mimo wszystko życzę powodzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BYTOM 2,61% 2,75 2018-11-28 16:49:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.