Właśnie oddałam ostatni pakiet 10k po 1,8. Co prawda zarobek mógł być większy (oddawałam i (po 0,74, 079, 1,0, 1,15) ale i tak był sowity. Po kilkunastu latach czekania, praktycznie spisałam już spółkę na straty. Kto czytał kiedyś moje wpisy, to wie jaki poziom frustracji mną targał. Życzę nowym posiadaczom i starym co wytrwali ostatni rajd (co nie jest łatwe), aby mieli radość ze spółki co najmniej taka jak właściciele CDPROJEKT