Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Podsumowanie 1Q

Zgłoś do moderatora
https://media.pmpg.pl/pr/668393/pmpg-polskie-media-podsumowala-i-kwartal-2021r-znaczacy-wzrost-zysku-i-przychodow-z-internetu-wprost-liderem-serwisow-tygodnikow-opinii 

Tutaj mamy podsumowanie 1Q. Trochę poczekamy na efekty pracy szwajcarskiej spółki, ale dla długoterminowych akcjonariuszy może to być ciekawa informacja. Oczywiście przyjdą tu i tacy, którzy będą pisali jak to nas Prezes kiwa, ale dla uważnego czytelnika wydaje się być jasne, ze tu się szykuje coś dużego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG 0,00% 5,00 2021-07-22 11:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.