Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: -27,67%
ostatnio kontrolnie nabyłem nieduży pakiecik i zastanawiam się czy aby nie za wcześnie
niepokoi brak popytu przy dosyć sporej i coraz aktywniejszej podaży
wyniki 4 kwartału wg zapowiedzi i tradycyjnie były dobre, ale płace jednak tłamszą rentowność i tłamsić będą - przy obecnym rynku pracy małe firmy mogą się ratować tylko ucieczką do przodu - łapaniem lepszych kontraktów, negocjowaniem warunków
poślizg 3kw był tłumaczony wpływem czynników jednorazowych, ale właśnie dlatego 4kw będzie wielkim sprawdzam
no i właśnie jest ryzyko, że może ktoś nie musi sprawdzać, bo np. już wie :)
 
  • podaż Autor: ~galahad
  • Re: podaż Autor: ~gerson
  • Re: podaż Autor: ~galahad
  • Re: podaż Autor: ~Marcin
  • Re: podaż Autor: ~InwestorSl
  • Re: podaż Autor: ~Michał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DIGITREE 0,00% 4,34 2020-02-28 13:30:37