Ja dzisiaj również dzięki 11 Bit wykasowałem zyski z innych walorów i podatek belki mam z głowy
To wprawdzie tylko kilka tys złotych ale zawsze coś
Ile 11bit zapłacił by podatku bez odpisu?
A tak kasa zostaje to co stworzył projekt P8 wykorzystają w projekcie załóżmy Q17 który pewnie oglaszą W IQ 2025