Jeżeli to wejdzie to dotknie całej branży nie tylko naszej spółki ale przede wszystkim my jako konsumenci będziemy więcej płacić za gotowy produkt i tyle reszta pozostanie bez zmian.
Człowiek musi coś pić więc będzie płacił więcej ale pił będzie z tą różnicą żę może będzie więcej produktów o mniejszej zawartości cukru i te będą częściej spożywane bo innych z racji wyższej ceny po prostu nie będzie lub będzie mało.