Kapitalizacja rzeczywiście niska, inwestycja pana Ciszewskiego rzeczywiście trochę pobudza wyobraźnie, ale jakoś te gry ice code games mnie nie przekonują. Może o czymś nie wiem? Jakieś premiery nadchodzą? Na ile w ogóle jest wyceniane ice code jeśli ktoś się orientuje i jak będzie wyglądało połączenie?