Żal trochę że nie idziemy zgodnie z indeksami ale to już taka spółka... Myśle że do szacunków cały czas będziemy w przedziale 30-32 i taki marazm tu będzie. Przy spodziewanych dobrych wynikach nic już nie zatrzyma wzrostów na wyższe poziomy bo wiadomo co to oznacza w perspektywie dywidendy... Trzeba się uzbroić w cierpliwość i tyle.