Czekaj ludzie mają coraz mniej kasy na gry i życie. A xrb coraz mniej klientów aktywnych. Co co stracili już nie wrócą do xtb. Zobaczysz co będzie dalej. Kupuj akcje na co czekasz cena mega ma być 50 albo i 100 ale nie w tym stuleciu. Ale będzie wodospad.