Forum Giełda +Dodaj wątek

Pochwalę się

Zgłoś do moderatora
Niewiedza boli. Myślałem że dywidenda to dodatkowa kasa z akcji. a tu rybka bo to co wypłacą odejmuję się z ceny akcji. To moje poczatki z giełda... i to ciezkie:P średnia cena akcji jak kupiłem to 5,88 trzymam to bo mam przeczucie, że jeszcze na tym zarobie ale i tak jestem załamany przez tą dywidende;) powodzenia wszystkim ps. jak to jest z tą cen aksiegową? czy jest to ważne na kurs? bo widze że jest ponad 8 a tu juz ino 5,79

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUANTUM 4,85% 54,00 2021-07-30 15:50:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.