Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Pochwalę się

Zgłoś do moderatora
Witaj :) , rynek ładnie odrobił dywidendę dzisiaj 3% od odcięcia to bardzo dobrze.Nie jestem jakimś tam bogatym inwestorem tez zakupiłem niedawno tą spółkę , na razie nie sprzedaje za rok może będzie kolejna dywidenda. Z mojego doświadczenia wiem że ciężko się połapać jak to jest i troszkę przykro jak spada , tak już jest na giełdzie. Mam kilka nietrafionych inwestycji i spanikowałem np. przy Rainbow , sprzedałem po 2,9 a dzisiaj jest warte ponad 10 . Teraz już wiem że nie wolno panikować . Głowa do góry pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUANTUM 2,42% 25,40 2025-10-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.