Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: 103,12%

PO POGROMIE

Zgłoś do moderatora
Wczorajsza sesja z indeksami ponizej 10 %,w trakcie duzo nizej dala katastrofalne spadki wielu spolek, po 15, 25 i wiecej %. Dotyczy to wielu firm z dobrymi wynikami. Na tym tle obraz sesji dotyczacy akcji ABAK wyglada optymistycznie. Jeden z Kolegow napisal _ dlaczego ABAK powinien rosnac. Inny opisal sytuacje w Bialymstoku ,gdzie uslugi firm prowadzacych obsluge podatkowo _ finansowa podrozaly o 20 i wiecej procent. Ponadto trudno znalezc firme,ktora ma wolne miejsce. Przez wiele godzin nie bylo chetnych na sprzedaz akcji. To powinno dac efekt w najblizszym czasie.
  • PO POGROMIE Autor: ~OBSERWATOR
  • Re: PO POGROMIE Autor: ~Car

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABAK 0,00% 6,50 2023-09-29 13:11:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.