Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,20 zł , zmiana od tamtej pory: -8,64%

Po Morawach czas na Bałkany

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/QUARTICON-S-A-Informacja-o-nowej-umowie-handlowej-7946485.html

Zarząd QuarticOn S.A. (Spółka) informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 19 sierpnia 2020 r. podpisał umowę na świadczenie usługi Marketing Automation z międzynarodową grupą sklepów odzieżowych SportVision.
W skład grupy SportVision wchodzą sklepy działające na 9 rynkach europejskich: w Serbii, Chorwacji, Słowenia, Bośni i Hercegowinie, Albanii, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Rumunii i Bułgarii. Tworzą ją marki Sportvision, Extrasport.com, Tike, Runnmore, Buzzsneakers, Tenisice oraz Reality.
Umowa została zawarta na okres 12 miesięcy.
Szacowana wartość umowy to ponad 300 000 zł rocznie (70k EUR). 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -1,33% 14,80 2020-12-01 13:21:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.