Cześć!
Mam kilka głupich pytań, także proszę o wyrozumiałość :)
Bardzo proszę jak najprościej, bo ja to już chyba trochę za stary jestem na te nowe "tiechnologie" ;)
Kupuję i sprzedaję od czasu do czasu jakieś akcje za pośrednictwem mBanku - raczej długoterminowo.
I zastanawiam się czy i po co mi w ogóle coś, co się nazywa "mBank Dom Maklerski"?
- Co zyskuję podpisując umowę z tym ustrojstwem?
- Jak mam konto w mBanku to wchodzę w zupełnie nową umowę czy to to jest jakoś połączone?
- Czy fakt, iż konto bankowe posiadam w mBanku sprawia, że lepiej wejść w DM mBank, czy niekoniecznie i warto poszukać alternatywy?