Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,28 zł , zmiana od tamtej pory: -14,06%

Plotki około rynkowe

Zgłoś do moderatora
https://www.resetera.com/threads/bloomberg-japan-multiple-potential-buyers-interested-in-square-enix-machine-translation-warning.410817/

SE możliwie pójdzie do sprzedania
ICG na e3
Konami miesza na rynku w Japonii
Możliwe ze to ICG może być wystawca na E3 i mieć z kimś deal
Oml był z 505games , to kto z japoncow bierze pod skrzydła nasza perle ?
Chyba emisja była pod nich i możliwe ze maja zaangażowanie w spółce stad padło - grupa kapitałowa . To może mieć obecnie sens ...
Takie podmioty to nie 200-300 mln kapu tylko 1mld plus ...jest spory potencjał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX -2,48% 1,10 2021-09-17 15:16:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.