Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,65 zł , zmiana od tamtej pory: 68,22%

Plany Getinu

Zgłoś do moderatora
"Czy na sprzedaż może trafić też MW Trade? Prezes wskazuje, że jeśli spełni się jeden warunek, czyli odzyskanie przez spółkę 38 mln zł, o które toczy spór z gminą Ostrowice, to udział w MW Trade mógłby być łatwy do sprzedaży. Firma miałaby wtedy ponad 50 mln zł gotówki i 63 mln zł kapitału."

https://www.rp.pl/Banki/305259876-Getin-Holding-konczy-sprzedaz-swoich-spolek.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MWTRADE 5,86% 6,14 2022-05-24 09:04:09