Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,08%

Płacisz i masz...

Zgłoś do moderatora
https://pl.ign.com/resident-evil-village/50260/interview/o-kupowaniu-praw-do-ksiazek-tworzeniu-gier-i-zwiastunow-rozmawiamy-z-platige-image

''Wygląda więc na to, że przyszłość firmy jest bardzo dobrze zaplanowana na kilka ruchów do przodu. Platige Image wciąż rozwija się na polach, w których jest dobrze znany, jednocześnie odkrywając nowe możliwości i szukając kolejnych szans, by zabłysnąć na światowym rynku. Czas pokaże jakie jeszcze zwiastuny, efekty specjalne lub pełnometrażowe animacje ich autorstwa będzie nam dane oglądać.''

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 1,24% 24,50 2024-02-23 16:48:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.