Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,23%

Re: Płacisz i masz...

Zgłoś do moderatora
Bo mówi to jako prezes i drobny akcjonariusz. Nie ma wpływu jak zachowa się dwóch głównych akcjonariuszy a ich akcje wystarczą by przejąć spółkę. Tak byłaby premia, ale nie od tego kursu. Mogę postawić dolary przeciw orzechom, że panowie S po 25 latach pracy nie oddaliby firmy po 35-40zł za akcję w dodatku na tym etapie rozwoju i powiedzmy, ze już z własnym IP.
poza tym, aby zdjąć spółę akcyjną z giełdy dzięki PiSowi chyba od trzech lat potrzeba 95% akcji by przeprowadzić squeeze out! Wcześniej było 90%.Więc co innego przejąć kontrolę nad spółką, a co innego przeprowadzić przymusowe wyciskanie i delisting.

Zresztą o czym ta dyskusja. Na razie nie ma tematu moim zdaniem!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 0,00% 24,00 2024-02-29 16:48:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.