Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,80 zł , zmiana od tamtej pory: -30,38%

Piotr przestań zaśmiecać forum

Zgłoś do moderatora
Człowieku o pseudonimie Piotr, przestań zaśmiecać forum.
Rozumiem, że nienawidzisz SimFabric, wszystkim to codziennie powtarzasz, tylko, że wszyscy mają i ciebie i twoje zdanie gdzieś.
Przychodzą tutaj ludzie, którzy chcą zainwestować w SimFabric, a nie żeby spadł kurs, więc zmień forum.
Kolejną sprawą są powtarzane przez ciebie jakieś pseudo groźby pod adresem Zarządu.
Po pierwsze Zarząd nie wchodzi tutaj na forum, więc te twoje pretensje czytają tylko ludzie, którzy uważają inaczej niż ty.
Po drugie przestań insynuować i kłamać na temat przesunięcia premier. Zarząd ma prawo zmieniać przesuwać premiery kiedy chce i decydować o premierach też kiedy chce. Nawet jak gry są gotowe, czy certyfikacje zakończone, zmieniane są przez wiele spółek terminy wydania. Chodzi o marketing, dogodne okno wydawnicze, testy, poprawki po testach i wiele innych elementów, o których wnioskując z twoich wpisów nie masz pojęcia. Robią tak wszyscy włącznie z CD Projekt i Techlandem.

Przeczytaj sobie KSH. Zarząd w ogóle nie musi o niczym informować poza WZA.
A na WZA osobom, które uważa za wrogie Spółce wręcz może ograniczyć do zera informacje o Spółce.
Straciłeś na SImFabric to bądź dorosły i wyjdź z inwestycji ze stratą i zajmij się czymś pożytecznym.
Przestań zachowywać się jak rozkapryszony mały dzieciak, który sam podejmując decyzje inwestycyjne podjął błędne akcje, a teraz obwinia wszystkich dookoła swoją odpowiedzialnością. Dorośnij Piotr, weź się do jakiejś roboty, a nie wrzucasz powtarzane wpisy, których nikt poza tobą już nie czyta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 0,00% 14,48 2022-01-18 15:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.