Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,39 zł , zmiana od tamtej pory: -1,67%

Pieniądze emerytów z Ofe i drobnicy rozkręciły firmę

Zgłoś do moderatora
Tak niestety było .Sam mu uwierzyłem i straciłem 1/3 kapitału był przecież przedsiębiorcą roku miał ambitne plany ale potem wyszło jakieś powiązania z altusem jakieś dziwne inwestycje w Turcji spadki na spółce w pół roku z 3 zł na 0,8 zł straszenie skupem po 0,5 zł tworzenie spółek jjr i eff .Aż tu nagle ma 90% DZIWNE CO przecież gdyby publikował że bezpośrednio zwiększa zaangażowanie to kurs by rósł a nie spadał i zyskiwali by inwestorzy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,35 2020-10-23 16:19:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.