Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: -15,72%

Perwersja mBanku

Zgłoś do moderatora
Ostatnie analizy dla gniota to były same negatywy mBanku dla przyszłości gniota oraz rynku stali, stawali wręcz na głowie aby innym obrzydzić zakup i trzymanie akcji gniota. Gniot w ich rankingu był liderem negatywów, a tymczasem z poniższego artykułu można wywnioskować, że do analizowania gniota to mBank rzucił się jak pies na kość. Wygląda na to że, chyba pokochali swoją awersję do gniota i nie chcą dopuścić innych do swojej perwersji.

https://www.parkiet.com/Finanse/305119987-Instytucje-wybraly-spolki.html 

moja wiara przebiła już chyba opór na 150%, że to mbank stoi od dawna za tymi wszystkimi anomaliami kursu gniota 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
COGNOR 5,10% 1,34 2020-08-10 17:00:00