Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,17%

perspektywy chyba lipne

Zgłoś do moderatora
jakie macie podejście??? jak tak patrze na to jak wyglada swiatowa gospodarka, a w szczególności lotnictwo i samochodówka i kolejne lockdowny i ograniczenie podróży, to nie spodziewam się niczego dobrego w tej spółce. Powycinali lokalnych dostawców i jakieś zwolnienia też były (wieść gminna z lubuskiego niesie). Ciekawe czy w przyszłym roku dadzą radę zrobić plus na netto czy jednak pod wodą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 0,67% 15,00 2021-09-27 14:17:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.