Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,56 zł , zmiana od tamtej pory: 32,92%

Papier przyjmie wszystko

Zgłoś do moderatora
Trzeba być bardzo naiwnym, żeby wierzyć w to, że to RB wyszedł z inicjatywą zwołania NWZA i co za tym idzie emisją akcji. Widać, że niektórzy chyba chcą mieć zbyt wiele..Papier przyjmie wszystko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLOOBER 1,56% 26,00 2026-05-08 17:00:00