rozumiem , ze sezon ogorkowy, ze trzeba cos napisac
ale wyciaganie wnioskow AT na papierach ( jak DW) , ktore ewidentnie handlowane sa przez brac maklerska przy pomocy joysticka raczej z gier folklorowych gpw, nie jest najlepszym sposobem na stawiania prognoz. Pin bary itp. brzmia wprawdzie tajemniczo i profesjonalnie, lecz myli Pan GPW z NASDAQ .
Te pare papierow , ktore sie tu przesuwa to zabawa dla naiwnych. W zadnym wypadku handel i statystycznie na to patrzac rysunki jakichkolwiek kresek sa tak wiarygodne jak te algorytmy ,ktore siermieznie udaja handel