Przeczytałem ten komentarz :) Faktycznie wnioski mocno kontrowersyjne. Ja sobie ubrałem całą korektę na wykresie tygodniowym od szczytu na 223 do minimów na okolice 150 w kreski i mi wychodzi, że jesteśmy w górnej części kanału trójkąta :) . Są to jednak zabawy, które niewiele mają wspólnego z analizą techniczną bo volumen 500 akcji może szarpnąć kurs o 2 % na DW