Panie czas gdzie Pan był jak drukowali? Dlaczego Pan wtedy szat nie darł i po co Pan drzesz jape teraz? Zadał sobie Pan sporo trudu przywołujac stare watki o wiatrakach.Trzeba było przecztac uwaznie i sprawdzic ze od tamtego czasu COŚ poleciał o 30%. Były tez takie na których pisali o 50-60 zł dlaczego ich Pan nie wstawił?