Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,87 zł , zmiana od tamtej pory: 16,72%

P/E 6,5, P/WK 0,35.

Zgłoś do moderatora
Wiadomo że przy dzisiejszym rynku jest więcej spółek z podobnymi wskaźnikami. Jednak jak rynek się ogarnie, to potencjał wzrostów jest ogromny, mając na uwadze, że powtarzalność wyników na najbliższe 3 lata jest wręcz pewna (sprzedane, a jeszcze nie przekazane lokale).
Mając na uwadze bank ziemi i wzrost cen nieruchomości, to ten potencjał to co najmniej wk, a więc 8,2 zł.
A pamiętajcie, że do końca roku jeszcze kilkaset mieszkań przekażą, także te 37 mln zysku netto to też nie ostanie słowo i będzie tego sporo więcej.
Kupowanie do ceny 7-8 zł wydaje się atrakcyjną okazją, a to że dzisiaj jest nikt nie chce brać przy tych poziomach, to może trochę dziwne, ale też w pewnym sensie naturalne. Jak zacznie się prawdziwe kupowanie, to wierzcie nie będzie czego kupować i odwinięcie się będzie błyskawiczne, przy naprawdę niskiej płynności. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JWCONSTR 0,90% 3,35 2020-01-27 17:00:00