Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -57,14%

Oświadczenie zarządu Arcusa

Zgłoś do moderatora
"Zarząd stwierdza więc, że w jego ocenie, cena za Akcje oferowana przez Wzywającego w Wezwaniu zawiera się w przedziale wartości godziwej akcji Spółki w rozumieniu art. 79 Ustawy."

Ciekawe dlaczego i po co zarząd wydał taki komunikat w przededniu zapisów w wezwaniu skoro nie zawiera nic nowego! Inwestorzy mają jakieś wątpliwości? Jest w nim mowa o interesie spółki /Czeredysów / zero o wyrolowanych przez nich akcjonariuszach. Przecież wystarczyło tak jak to robiły inne spółki, podnieść cenę w wezwaniu a to przecież dozwolone! Jest oczywiste dla wszystkich, że proponowana cena jest za niska w wezwaniu. Mówienie o wartości godziwej w przypadku Arcusa to kpina z inwestorów. Sprzedali akcje po 17 zł. pozyskując 38 baniek a teraz próbują odkupić po 2,34 zł. złoty interes!! Niebawem pewnie ugoda z Energą a spółka w krótkim czasie te śmieszne 5 baniek na wezwanie odrobi. A kto zapłacił i za niekompetencję i wieloletni proces z Energą spadkiem kursu ? My inwestorzy, na pewno nie Zarząd i Rada Nadzorcza.
  • Oświadczenie zarządu Arcusa Autor: ~qwe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.