Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,42 zł , zmiana od tamtej pory: 16,53%

ostrożny optymizm

Zgłoś do moderatora
spółka w pandemii "cudownie ozdrowiała" :DDD dziwnym zbiegiem okoliczności w momencie gdy Amerykanaka zastawiła w PKOBP akcje :DD czy właściciele trwale się nawrócili ? (nie sądzę) , ale gdyby jednak to więcej na tym mogą zyskać niż na oskubaniu paru akcjonariuszy . Jeśli zbudują zaufanie w kolejnych kwartałach można się tu spodziewać naprawdę wielkich rzeczy .

Wycena poniżej wk nadal urąga przyzwoitości , oczywiście przy założeniu zmiany mentalnej właścicieli .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PAMAPOL 1,81% 2,82 2021-07-26 13:21:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.