Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: 12,80%

Re: ostrożny optymizm

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-09 o godz. 22:29 ~Mniam napisał(a):
> Panowie nie ma to znaczenia co zrobią.Pokazali potencjał spółki rocznymi wynikami, potwierdzili to ostatnim raportem, wszyscy wiemy ile potencjalnie mogą zarabiać.Teraz mogą emitować akcje, przejmować lub być przejęci.Cokolwiek zrobią beż wyceny wartości godziwej spółki nic nie zrobią albo zablokujemy ich decyzję w Sądzie na kilka lat.Złożymy się na wycenę przez renomowaną firmę audytorską i urząd skarbowy.Kupować pkc do 11pln

powinni pokazać jeszcze raz dobre zyski na poziomie 5-6 mln , podciągnąć tym kurs w okolice 4-5 zł i zarządzić emisję bez prawa poboru po 3 zł , a z emisji spłacić część zadłużenia i spokojnie dalej generować przyzwoite zyski , rosnąć , przejmować lub rozwijać się organicznie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PAMAPOL 0,00% 2,82 2021-07-27 13:39:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.