Wyj wyj jeszcze głośniej :)
Zysk wzrost r/r ponad 300%
http://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-rachunek-zyskow-i-strat/PRESENT24
Zbieranie z rynku ile się da
Kupiona emisja za gotówkę (raczej nie po to żeby sypać w rynek bo nikt nie jest takim idiotą żeby ryzykować branie 18 000 000 pod marne kilka % zysku po uwalaniu a może i straty)
Spadek od mają z 6 zł praktycznie bez powodu
Więc wyraźnie widać że spółka jest przejmowana bo nie mamy ceny 2-3 zł i emisji po 0,10 jak na mgames tylko jest 0,20
Myśl a potem pisz i skończ naganiać na spadki bo robisz to od kilku dni i słabo ci wychodzi raj całej reszcie zresztą też :D
Nie ma powodów do wzrostów to się uśmiałem :) hahahahaaahah