Najpierw Lis, teraz Nemo75. Będzie Was brakować. Mam nadzieję, że będziemy żałować, że nie jesteście z nami na wyższych poziomach.
Część osób odchodzi w ciszy, więc nie ma okazji, by zapytać dlaczego. Co Cię skłoniło do pożegnania ostatniego pakietu właśnie na tym poziomie?