Tak podpowiem ze obecność tego czegoś o ksywce oldboy_1 nie jest dobrym prognostykiem a wręcz przeciwnie. Pisze ze to coś a nie osoba bo to jest login używany przez pewna grupę. Ostatnio pojawił się na LWB gdy było po 56-58 i naganiał ze to początek wzrostów. A gdzie kurs dzisiaj? Teraz nagania na wzrosty na XTB , podobnie jak robił to przed pamiętna strata w 2021. Wówczas przez kilka tygodni przez podaniem wyników za 1h21 próbował wcisnąć bajki ze będzie rekordowy wynik. Także nie piszcie z nim jakby to była jedna osoba bo nią nie jest. Maja jeden login, dziela sie praca. Jeden z nich wyróżnia sie swoim chamskim obyciem. Łatwo sie zorientować kiedy ta osoba pisze a kiedy kto inny. Są w necie algorytmy AI które pomagają zidentyfikować takie niuanse. Podbijajcie temat żeby uświadamiać ludzi. Typki będą chciały to zasypać