Jego obecność nie oznacza zupełnie nic
To zakłamany, podły kolarzyk
Wszyscy pamiętają jego setki wątków, linki z upy, i brednie z rynsztoka. Piał o 50, sprzedał po 13, te swoje 100 akcji
Lata po całym bankierze i skomle. Dno człowieka. Taki mały zaorski, kundelek. A XTB robi swoje, zarabia miliard netto na rok. Możecie wyć i skomleć, tego nie zmienicie.