Forum Giełda +Dodaj wątek

Okres zamknięty i transakcje

Zgłoś do moderatora
Mam pytanie do gościa podszywającego się pod Prezesa : Jak to jest panie Prezesie, że podmiot od Pana zależny dokonuje transakcji w okresie zamkniętym (przed publikacją wyników finansowych za 1Q) -8 i 13 maja, czyli m.in. dzień przed podaniem gigantycznej straty. Czy jest Pan debilem czy postanowił Pan zamiast wspomóc finansowo Spółkę zasilić konto KNF?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00