Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Okres zamknięty i transakcje

Zgłoś do moderatora
Ja mam inne pytanie. Kto jest beneficjentem rzeczywistym Conspole Holding Ltd, czyli spółki która reprezentował p. Hubert Wochyński na KAŻDYM walnym zgromadzeniu spółki. Może to sprawdzić każdy akcjonariusz prosząc o protokół w kancelarii gdzie Walne się odbywało.

A więc kto? Czyżby nie właśnie Wochyński? Żadna to zagadka przecież...

Przed debiutem przetrasferowano akcje na Cypr dla optymalizacji podatkowej, ale ich właściciel przecież się nie zmienić, no chyba że pan Hubert sprzedał 80% akcji :) Kto w to uwierzy skoro sam pisał w DI o powiązaniu unikając opisania owego powiązania...

No dobrze, usłyszeliśmy już że nie chodzi o powiążanie we władzach spółki po dyrektorem jest jakiś X.

Czyli powiązanie właścicielskie... Prosta łamigłówka...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.