Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Okradliście mnie Moi Ukochani Pisowcy

Zgłoś do moderatora
ze wszystkich moich oszczędności!

Więc jako Obywatel RP mam przynajmniej prawo parę słów napisać - do przemyślenia dla Was, Moi Ukochani Pisowcy!

Pewnie i tak sobie nic z tego nie zrobicie -wiem, że to walka z wiatrakami i nie mam żadnych szans!
Ale to nic - który to z Wielkich Filozofów i Myślicieli pod wpływem groźby śmierci wycofał się ze swoich poglądów? Galileusz kojarzy mi się bardziej jako astronom - i myślę, że miał rację, gdyż życie jest zbyt krótkie i dobre, żeby walczyć z systemem nawet jak mamy rację!
  • Okradliście mnie Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.