jw
bez obrazy inwestory
klepać jęzorkiem można wszystko i o wszystkim,..., ale ,...,
jeśli nawet komuś wisi na "groszu" straconym /na ads-sie/ w ostatnich dniach, to choć niech zwróci uwagę, że na innych spółkach w sytuacji "obsunięcia" się kursu więcej niż przeciętnie, widzimy natychmiastową reakcję KOGOŚ z ZARZĄDU danej spółki.
TU NIC.
Dziwne?
dalej uskuteczniać "pogaduchy" o d... Maryny,...,
a reakcji na degrengoladę brak.